Wist u dat(Voor het laatst bijgewerkt op: 11-11-2019)

 


  • Op Zaterdag 9 november is er om 14:00 uur in de Molentocht een geweldig optreden van de bekende pianist Meindert Worp en zijn muzikale vriend Wim Frech op de accordeon. Bij voldoende belangstelling is er een kleine loterij met 2 hele leuke prijzen.
Piano Accordeon

  

  • Op Zaterdag 16 november is er om 14:00 uur in de Molentocht een presentatie van het boek van Jack Mulder. Het eerste boek zal worden uitgereikt door de burgermeester van Purmerend, de heer Don Bijl.
Boeken Don Bijl

 

   

 WEBSITE BEZOEK

 

DE 9700-ste HIT


IS BEREIKT !

 

STAND PER 11-11-2019 IS: 9.746 HITS

NOG MAAR >>>>>  254  <<<<< HITS TE GAAN TOT DE 10.000

(stand op maandagavond 11-11-2019, om 22:45 uur)

 

Ieder jaar organiseren wij een geweldig dagje uit met de Jordaanboot. Tijdens dit geweldige uitstapje worden er de hele dag door heerlijke hapjes en drankjes geserveerd. Tevens is er heel veel muziek en entertainment. Dit uitstapje is één van de meest populaire uitstapjes en wordt druk bezocht. Bij het bereiken van de 10.000 hits kunt u een gratis uitstapje winnen voor 2 personen en met ons een dagje meegaan met de Jordaanboot. Als de 10.000-ste hit is bereikt zullen wij onthullen hoe u kunt meedoen om deze schitterende prijs te winnen.Op naar de 10.000 hits dus ...............  

 

Tot april van dit jaar waren er (zo rond het 1,5 jarig bestaan) ongeveer 3.000 hits. Vanaf april is jaar is de website stap voor stap aangepast en is er in vrij korte tijd een flinke stijging te zien van het aantal "hits" op onze website. Begin juni stond het aantal "hits" al op bijna 5.000. In zo'n 2 maanden tijd zijn er dus bijna 2.000 hits bij gekomen. Dat is een geweldig resultaat waar wij enorm blij mee zijn ! Help ons om onze website NOG bekender te maken en vertel uw familie, vrienden, buren, kennissen en iedereen die het maar wil horen hoe zij onze website kunnen bezoeken. Help ons daarbij  en vertel iedereen dat men onze website kan bereiken op:

www.stichting-mee-doen-purmerend.nl 

ZEG HET VOORT, ZEG HET VOORT !

  

 

Alle andere activiteiten

nieuwe activiteiten

Klaverjassen

 

 


Vanaf maandag 4 november organiseren wij iedere maandag "Klaverjassen voor het plezier". Er wordt NIET met het mes op tafel gespeeld, er zijn 

Nieuwe activiteiten
HEEFT U VOOR ONS NOG TIPS VOOR NIEUWE ACTIVITEITEN OF UITSTAPJES ????
LAAT HET ONS WETEN.!  WIJ STELLEN UW HULP…

Onze Populaire Uitstapjes

 

De meest populaire activiteit die wij organiseren zijn ongetwijfeld de uitstapjes die wij iedere week voor u organiseren. Voor een zeer redelijk…

Lunchen in de Molentocht


Jawel het is zover! Vanaf maandag 4 oktober starten wij met het dagelijks serveren van (warme) lunches
. U kunt kiezen uit 2…

Zwemmen voor senioren en mindervaliden

 

EINDELIJK IS HET ZO VER ........ Op dinsadg 19-11-2019 gaat Stichting Mee-Doen Purmerend!, in samenwerking met de Stichting Friendship Sports Centre in Amsterdam Noord, voor de eerste keer…

Onze sponsors

Onze sponsors

De stichting Bim Bam is een vrijwilligersorganisatie van de Purmerendse...
Wilt u dat uw auto er weer als nieuw uitziet, net...
De Waterlandse Taxi Combinatie steunt onze stichting op een professionele wijze en staat altijd voor...
Weet u ook nooit op welke partij u moet stemmen?...
De omroep voor de senioren onder ons. Omroep MAX heeft het...
Onze stichting werkt nauw samen met "de Zorgcirkel - locatie...
De Gemeente Purmerend steunt onze stichting enorm en draagt onze...