Welkom op de website van de Stichting Mee Doen Purmerend! 

De stichting heeft als doel de mensen weer bij de samenleving te betrekken. Mensen met een beperking, mensen met een kleine beurs, senioren, mantelzorgers, mensen die niet meer meedoen met de samenleving.

In verband met de Corona regels is het op dit moment niet mogelijk om activiteiten te ontplooien en uit te voeren.

Maar op onze website maakt u wel kennis met wat onze stichting doet en gedaan hebt.

Maria Deen

Laatste Nieuws

Gelukkig Nieuwjaar

0
Wij wensen iedereen en gelukkig en gezond 2022. 2022 wordt hopelijk een goed jaar voor ons allemaal. Corona is op zijn retour en de verwachting is dat we in het voorjaar weer volop activiteiten kunnen ontplooien. We gaan weer uitstapjes doen en het zwemmen wordt...

Onze sponsors

Onze sponsors

Uitstapjes

De Maria Deenbus

Met deze bus vervoeren we onze cliënten naar de diverse evenementen. Wij maken met onze bus uitstapjes naar bijv. Artis, de Jordaan boot, diverse musea, bezienswaardigheden,...

Steun ons.

Voor slechts 5 euro per maand bent u al donateur en maakt het ons als stichting mogelijk
om veel mensen heel erg gelukkig te maken.